Haber

25 gündür kayıp olan Seda Nur’dan iz yok

ANTALYA’nın Gazipaşa ilçesinde 25 gündür kayıp olan Seda Nur Uludağ’ın (21) bu saate kadar izine ulaşılamadı. Sosyal medyada da aranan Seda için güvenlik güçleri de çalışma yürütüyor.

Ekmel Mahallesi’nde teyzesinin yanında kalan ve ehliyet kursuna giden Seda Nur Uludağ, 24 Kasım sabahı ehliyet kursuna gitmek için evden ayrıldı. Saat 10.00’da dersten ayrılan Uludağ, kız arkadaşıyla bir pastanede buluştu. Uludağ akşam saatlerinde teyzesinin evine dönmeyince Güney Mahallesi’ndeki ailesine haber verildi. Seda’nın ailesi de durumu polise bildirdi. Ekipler, 25 Kasım’da Seda Işık Uludağ’ı bulmak için çalışma başlattı.

ARKADAŞINA ‘AKŞAM DUYDUSUN’ DEMİŞTİ Koru Mahallesi sahilinde Seda ile ilgili olduğu düşünülen bir şemsiye bulan ekipler, burada çalışmalarını yoğunlaştırdı. Koru Mahallesi’nde elinde şemsiyeyle yürüyen Seda Işık Uludağ’ın görüntüleri de ortaya çıktı. Seda ile pastanede buluşan kız arkadaşı da Seda’nın cep telefonuyla konuştuğunu ve ardından bunalıma girerek ağlayarak onu terk ettiğini savundu. Daha sonra Seda’yı arayıp durumunu sorduğunu belirten arkadaşı, Uludağ’ın kendisine “Akşam duyarsınız” dediğini iddia etti.

Seda Işık Uludağ’ı bulmak için kara, hava ve su altı çalışmaları yapıldı ancak rastgele bir sonuca ulaşılamadı. Uludağ ailesi ve yakınlarının sosyal medyadan aradığı Seda Parıltı için güvenlik güçleri de kontrol noktalarında çalışıyor. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu