Teknoloji

Twitter geçen yıl satın aldığı haber bülteni hizmetini kapatıyor

heyecan haber bülteni platformu Revue’yu gelecek yılın başlarında kapatacağını duyurdu.Revue yaptığı açıklamada, “ 18 Ocak 2023’ten itibaren Revue hesabınıza erişim artık mümkün olmayacaktır.dedi ve ekledi: “ Bu tarihte Revue kapatılacak ve tüm veriler silinecektir.

Twitter, 2021’in başlarında Revue’yu satın almıştı. O sırada şirket, bu satın almanın platformunun doğal bir genişlemesi olduğunu söyledi. Ve fiyatlandırılmış haber bültenleri geçtiğimiz yıl bir süredir tüm dikkatleri üzerine çektiği için değerli bir satın alma işlemiydi. Satın alma sürecinin ardından Twitter, iki platformu daha yakından entegre etmek için harekete geçti. Başlangıçta şirket, Twitter profillerine Revue kayıt düğmeleri ekledi. Bir ay sonra, kullanıcıların Revue haber bültenlerine doğrudan tweet’lerden kaydolmalarını sağlayan bir özellik kullanıma sunuldu.

Ancak bunların hepsi, Elon Musk Twitter’ı devralmadan önceydi ve haber bülteni akışı sona erdi. Milyarder, Twitter için hedeflerinden birinin uygulamayı basitleştirmek olduğunu söyledi. Bu yüzden Revue’nun da durdurulması şaşırtıcı değil.

Ücretli bir haber bülteni yayınlamak için Revue kullanıyorsanız, 20 Aralık’ta Twitter faturalandırma döngüsünün sonunda tüm ücretli abonelikleri iptal edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu