Haber

Depremzede sporcu artık Nilüfer Belediyespor için koşacak

Kahramanmaraş merkezli geçirdiği sarsıntının ardından ailesiyle birlikte Bursa’ya yerleşen sporcu Furkan Polat, önümüzdeki sezon Nilüfer Belediyespor çatısı altında mücadele edecek.

Gaziantepli depremzede Furkan Polat bundan sonra sportif hayatına Nilüfer Belediyespor’da devam edecek. Gaziantep’in Nizip ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan Furkan Polat, deprem felaketinden önceki gün Bursa’da düzenlenen şampiyonada 1000 metrede Türkiye birincisi oldu. Gaziantep’te ailesinin yanına dönerken depreme yakalanan Furkan Polat, evini kaybeden depremzedelerden biri oldu. Ailesiyle birlikte Bursa’daki yakınlarının yanına gelen Furkan Polat’a Nilüfer Belediyespor kapılarını açtı. Şu ana kadar üç Türkiye şampiyonluğu bulunan 13 yaşındaki sporcu, önümüzdeki sezon Nilüfer Belediyespor ile mücadele edecek.

Artık Nilüfer Belediyespor formasıyla koşacak olan Furkan Polat, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret ederek teşekkür etti. Genç sporcu, Önder Erdem’e yeni şampiyonluklar için başarı sözü verdi.

Furkan Polat’ı kulüpte görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Önder Turgay Fazilet, bir daha böyle acıların yaşanmaması temennisinde bulundu. Furkan’ın başarılı olacağına inandığını belirten Fazilet, kulüp olarak her zaman sporcunun yanında olduklarını söyledi. – BURSA

haber-eyupsultan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu